top of page
  • Chcete zmeniť svoj životný štýl, schudnúť alebo len žiť zdravšie?

  • Prihláste sa na kurz zdravého varenia a ja vám ukážem, že stačí pár malých zmien a váš život sa môže stať lepším.

  • Žiadne drastické diéty ani prísne stravovacie plány, jedlo vám musí chutiť.

  • Uvaríme si tradičné jedlá slovenskej kuchyne pripravené zdravším spôsobom i netradičné recepty pre ľudí s chuťou objavovať.

Zdravé varenie - 23.3.2019  (10:00)   Košice, Jarmočná 2

                                    9.3.2019  (10:00)   Vajkovce, Kultúrny dom

Na tomto kurze sa dozviete všetky informácie o tom ako postupne zmeniť svoje stravovacie návyky. Uvaríme si pár jednoduchých a rýchlych jedál a sami uvidíte, že variť zdravšie neznamená variť menej chutne. Naučím vás pár pravidiel, ktoré je potrebné dodržiavať pri redukcii váhy. Ukážem vám svoje triky v kuchyni, vďaka ktorým si uľahčíte prácu. Prezradím vám tipy na potraviny , ktoré je vhodné si kúpiť aj ako nakupovať, aby to nezaťažilo vašu peňaženku. Konkrétne sa porozprávame o tom, čo je vhodné jesť na raňajky, obed či večeru.

Zodpoviem všetky vaše otázky ohľadom stravovania či redukcie váhy v závečernej diskusii a verím, že budete odchádzať plní informácií a inšpirácie k lepšiemu stravovaniu. 

Cena: 20 EUR

Zdravé pečenie - 24.3.2019 (10:00)  Košice, Jarmočná 2

Chcete si dopriať koláčik aj počas chudnutia? Naučím vás upiecť si chutné a výživné zákusky, torty, bábovky či muffiny, ktoré môžete zjesť bez výčitiek svedomia pokojne aj na raňajky. V prípade záujmu vás naučím piecť bez lepku alebo bez laktózy. 

Cena: 20 EUR

Kváskový chlieb - 6.4.2019 (10:00) Košice, Jarmočná 2

Zjete kúsok pečiva a bolí vás brucho? Cítite pocit nafúknutia a ťažoby? Môže za to droždie a množstvo pridaných látok v pečive. Prečítali ste si niekedy zloženie chleba či rožkov v obchode? Je alarmujúce koľko škodlivých látok sa v pečive nachádza. Naučím vás upiecť si svoj vlastný chlieb s pridanou hodnotou. Je zdravší, pretože sa pri jeho pečení používa namiesto droždia kvások. Droždie vytvára v čreve alkoholové kvasenie a to vám škodí. Kvások obsahuje baktérie mliečneho kvasenia, ktoré rozkladajú lepok a preto je tento chlieb dobre stráviteľný. Keď raz ochutnáte kváskový chlieb, v obchode si už iný nekúpite :) 

Individuálne poradenstvo  (Košice)

Snažíte sa schudnúť, ale nedarí sa vám? Kontaktujte ma a  dohodneme sa na osobnej konzultácii, kde vám poradím a pomôžem s vašim problémom. 

Práca s kalorickými tabuľkami (individuálne, Košice)

Chcete mať istotu, že budete chudnúť efektíve? Pomocou jednoduchej aplikácie vám ukážem ako  mať chudnutie pod kontrolou. Keď budete dodržiavať pravidlo: "Výdaj musí byť vyšší ako príjem" úspech je zaručený a k tomu vám pomôžu kalorické tabuľky.  

bottom of page